Princ disků

Karta představuje muže, který následuje své vize a zarputile je proměňuje v činy. Nebojí se dělat chyby, protože z těch se může poučit, nebo dosáhnout cílů, na které ani nepomyslil.

Princ disků si pragmaticky uvědomuje, že z každého semínka nemůže vyrůst strom, přesto nepolevuje v poctivém úsilí nápady co nejlépe zasadit ve hmotě. Neřeční a nevytahuje se. On zkrátka ví, že všechno velké se skládá z milionů drobností. Na maličkostech stojí svět.

Karta radí, abychom zbytečně neplýtvali energií na teoretické rozbory. Teď nemá smysl setrvávat na místě, kde nás pálí horká půda pod nohama, a přemýšlet o příčinách a možných následcích. Je čas pohnout se vpřed a klidně udělat pár chyb. Ve finále to vyjde lépe než se nechat pohltit v hrobce jménem stagnace.

Karta také říká, abychom si dali pozor na drby, nepodložené zvěsti a konspirační teorie. Vyplatí se zůstat střízlivý a spolehnout na selský rozum a základní smysly.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 20.9.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Swedish witch a Langustl.


Obecnou charakteristiku postavy prince disků najdete v mé Školičce tarotu:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s