Královna holí

Ohnivá královna holí představuje tu část osobnosti, která je hrdá, energická, za všech okolností soběstačná. Vždycky ochotná druhým přispět dobrou radou, sobě ale nenechá foukat do kaše. Bývá to optimistka, jejíž vřelost a srdečný úsměv působí na lidi jako magnet, přesto její sílu nevydrží dlouhodobě každý – podobně jako sílu slunce.

Královnu holí můžeme v týdnu potkat a nechat se jí inspirovat pro některé ze svých rozhodování. Ale pozor na to, aby se inspirace nezměnila ve slepé následování. Po vyslechnutí vášnivě přesvědčivých argumentů královny holí byste nebyli ani první, ani poslední, kdo oslněn zabloudí na vlastní cestě.

A pokud je královna holí nedílnou součástí nás samých, měli bychom si tento týden dát velký pozor, abychom druhé netlačili tam, co ještě nejsou připraveni vstoupit. Dobré úmysly neomlouvají, přednost má respekt k jejich vlastnímu tempu a jejich právu na chyby.

Královna holí také říká, že je nejvyšší čas spolknout svoji pýchu a vyměnit ji za sebeúctu. Udělat něco pro sebe a pro dobrý pocit ze sebe, bez ohledu na to, jak bude takový krok nahlížet okolí. Vystoupit z komfortní zóny, umazat se, zpotit se, nebo se ztrapnit při aktivitě, kterou vůbec neumíme. Ten pocit těsně poté je k nezaplacení!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 26.7.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Gill a Legacy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s