Královna pohárů

Vodní královna pohárů se často rozpouští ve vlastní říši pocitů a snů. Může odtud čerpat nekonečný zdroj inspirace, napojit se na múzy výtvarné, hudební i jiné. Je prima zastavit se a užít dosyta nabízené dary. Každý po svém, podle vlastní chuti.

Na královnu pohárů se nesmí spěchat. Vyjadřuje se často květnatě nebo v podobenstvích. Pocity a příběhy jsou její doménou spíš než čísla a rozbor faktů. Královny pohárů obohacují strohý svět analýz, rozvíjejí naši fantazii a dávají lidské sounáležitosti emocionální rozměr.

Královna pohárů říká, že tento týden máme popustit uzdu své představivosti a nebát se něco výtvarného či hudebního vytvořit. Může to být neumělé a naprosto neužitečné, jde spíš o to, abychom dali trochu prostoru té královně pohárů v nás. Abychom neztratili kontakt se svou říší pocitů a snů, abychom občersvili své lidství.

Zdravě živená královna pohárů nás vede k vybalancovanému soucitu a empatii. Dělá to po svém, většinou na nevědomé úrovni. Proto jsou cestou všechny ty pseudoumělecké výtvory – alespoň dokud je tvoříme srdcem, ne hlavou. Víc pravou než levou hemisférou.

Přeji nám všem hluboký ponor do vodní říše, ideálně se spoustou překvapivých zážitků.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 2.8.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Pohádkový od Lisy Hunt, Gill a Herbal – s plnou náručí kontryhele, ve kterém jsou tajemství ženskosti obsaženy.

Pokud máte zájem o komplexnější popis karty z mé Školičky tarotu, použijte tlačítko.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s