3 poháry: Hojnost

Karta patří k těm, co oku lahodí na první pohled. Radost, hojnost, veselí, oslava, euforické emoce tečou proudem. Nedržme se stranou, tentokrát je lepší jít k fontáně s davem nebo alespoň se skupinou.

Dvojice může v tomto případě příliš málo. Mezi více lidmi můžeme svobodněji sdílet, co je třeba, a přesně to po nás karta týdne chce. Přinést na pomyslný mejdan všechno, co jsem ochoten dát do placu, a konzumovat co přinesli druzí, aniž kontroluji, co od koho pochází. Důležité je uvolnit se a prostě sdílet. Neformálně, emotivně, klidně beze slov.

Opravdové sdílení probíhá na příjmové i výdajové straně rovnice. Někdo je přirozeně spíš vrbou a dokáže druhé uklidnit či podpořit, aniž sám odkryje vlastní karty. Pro takové je karta výzvou k odhalení malého kousku své zranitelnosti, respektive k jejímu sdílení s podobně postiženými. Možná u toho zaprská hrdost, ale zaplesá sounáležitost a čisté lidství.

A tak sdílejme svou radost i bolest. Radujme se z úspěchů druhých a najděme čas, abychom třeba i mlčky projevili soucit s něčím těžkým údělem. Otevřeme svá srdce a vědomě buďme lidmi. Všechno se nám bohatě vrátí, až to budeme nejméně čekat.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 9.8.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Legacy a Whimsical.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s