I Mág

Mág uvozuje situaci, ve které je všechno možné. Dají se spojit věci, o jejichž spojení bychom dříve neuvažovali, nebo se dají spojit způsobem, který je průkopnický a nevídaný. Zvenčí se to bude zdát šílené či riskantní, ale kdo nezkusí, nic nezíská.

Mág říká, že se nemáme nechat zastrašit a zůstat stát v koutě. Mág se nebojí chodit po tenkém laně a neměli bychom se bát ani my. Na cestě potkáme spojence i pomlouvače, ale naší volbou zůstává, které skupině dáme pozornost a tím i význam.

Mág je mistr slova a někdy mluví víc, než je nezbytné. Nenechme si přehltit mysl vším, co kde zaslechneme, a nesnažme se všechna slova tesat do kamene. Mnohá jsou pomíjivá a nestojí za tu spoustu energie, kterou jim věnujeme.

Mág dokáže přehršle slov přesypat a najít přesně to jedno, které zasvítí jako perla v hlušině. To je i doporučení pro tento týden. Nechme se inspirovat, chytejme jednotlivé střípky spíše než předžvýkané celky. Pak už je malý krůček k vytvoření zcela originální mozaiky. Stvořitel je v každém z nás.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 30.8.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Swedish witch a Rider-Waite.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s