Eso mečů

Eso mečů představuje prvotní myšlenku a my pokračujeme na mentální vlně. Z chaosu či spěchu by se měl konečně vynořit nápad s velkým N. Může být zpočátku nesmělý, tak ho nezakřikněme předsudky nebo skepsí. Rádi a často operujeme s logikou nebo zkušenostmi, ale v tomto případě můžeme zaplašit zárodek něčeho velkého nebo důležitého, co se zatím nachází za hranicí naší představivosti. Tak dejme šanci i podivným nápadům a zvědavě sledujme, co se z nich vylíhne.

Eso mečů může představovat i zprávu, která k nám přiteče zvenčí a rozproudí naše stagnující obvody. Tenhle týden je prostě dobré špicovat uši a lovit inspiraci i na těch nejméně pravděpodobných místech.

Osvícení esa mečů přichází ze tmy – v hlavě se nám rozsvítí třeba cestou podivných asociací. Umělec by možná řekl, že ho políbila múza. Účinné je zkrátka být takovým pochodům otevřen, netlačit zoufale na pilu.

Pojďme si vědomě s asociacemi hrát a zrod nového tím aktivně podpořit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 3.10.2021 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gentry Smith, Skrytých světů a Druidů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s