6 pohárů: Rozkoš

karta týdne od 24. 1. 2022

Pokud do něčeho investujeme své nadšení a vášeň, měli bychom svítit jako lampión. Šest pohárů nezná strach, konvence ani nudu. Nechává za sebou předsudky a obavy, co tomu druzí řeknou. Je čas udělat krok do neznáma a důvěřovat tomu, pro co plane naše srdce.

Šest pohárů neposkytuje záruky na šťastné konce. Vybízí k cestě za tím, čemu věříme, a slibuje zážitky, ze kterých budeme dlouho čerpat. Šest pohárů je cesta, která může převrátit naše dosavadní cíle vzhůru nohama. Má sílu bořit opatrnické jistoty a otevřít nový horizont.

K naplnění obrovského potenciálu karta vyžaduje odvahu a plné nasazení. Astrologicky jde o Slunce ve Štíru, a to si na polovičatá řešení nepotrpí. Všechno nebo nic, tak zní nabídka tohoto týdne.

Pro ty z nás, kdo nemají tolik kuráže, nabízí karta ochutnávku k olíznutí. Čím víc se odvážeme od boudičky standardů, tím větší mňaminku můžeme čekat. Ale i málo můžeme svou tvořivostí bohatě zúročit!

Kartu 6 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 24.1.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Japaridze a Gill.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s