2 poháry: Láska

karta týdne od 28. 3. 2022

Karta slibuje příjemný týden, kdy nasytíme emoce harmonickými vibracemi. Doplňková karta varuje, že to mohou být jen takové rychlé přelety, tak neodkládejme radost na později. Berme, co se bude nabízet, a berme to hned. Čekat na dokonalejší verzi přinese zbytečné zklamání.

Kombinace obou karet upozorňuje, že máme přehnané nároky na trvanlivost. Nesnažme se konzervovat minulost, nevyčítejme životu, že plyne jako voda. Naučme se ocenit krásu a lásku v jejich přirozené pomíjivosti.

Láska je jako mýdlová bublina. Odráží všechny barvy duhy, ale sama o sobě je velmi křehká. Když však jedna praskne, okamžitě vznikne jiná. Stačí se dobře dívat a trochu do nabízené pěny foukat.

Karta říká, že k přežití aktuálně potřebujeme trochu naivních obrazů a představ. Dopřejme si pohádkové motivy, na chvíli opijme mysl růžovým rohlíkem. Odreagujme se od stresu a každodenních povinností, utečme na pár hodin do paralelní reality. Jen mějme na paměti, že je to zdroj báječné relaxace, nikoli plán pro život.

Kartu 2 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 28. 3. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Ramses a Gill.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s