Eso mečů

karta týdne od 2. 5. 2022

Eso mečů je záblesk, který na okamžik prosvítí temnotu. Záblesk myšlenky, která se vůbec nemusí narodit. Inspirace, kterou rozumoví cenzoři vyhodí na skládku dřív než mrkneme okem. Eso mečů je úžasný, ale těžko polapitelný dar shůry.

Karta radí, abychom všem náhlým impulsům naslouchali a otevřeli mysl i tomu, co je v danou chvíli mimo kontext. Eso mečů nebývá doslovné, jeho záblesk často jen zažehne vlnu asociací, na které dojedeme k vytouženému cíli. Je to semínko, které rozsévá vítr, a uchytí se tam, kde mu nakypříme svou kreativní zem.

Eso mečů může představovat i nečekanou zprávu. Informaci, která spadne z čistého nebe. Ať se taková zpráva týká čehokoli, opět platí, že štěstí přeje připraveným. Netrvejme na zajetých kolejích, nespoléhejme na jistoty, které přináší rutina. Brzy bychom zjistili, že přemíra jistot vede k zahnívání a následné ztrátě prosperity.

Eso mečů je příležitost uvidět za horizontem světýlko, které se ještě mnohokrát ztratí ve tmě. To ale neznamená, že tam není, a že snad máme rezignovat na cestu, která k němu vede. Pojďme se vydat za světýlky, která nám týden přinese.

Kartu Eso mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 2. 5. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gentry Smith, Skrytých světů a Druidů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s