4 poháry: Hojnost

karta týdne od 20. 6. 2022

4 poháry přetékají hojností všeho. Ať k nám přijde v týdnu cokoli v dobrém či zlém, nebude toho málo nebo akorát. Budeme stát před volbou, jak naložit s přebytky.

Možná zjistíme, že mít něčeho moc vyžaduje stejně odpovědná rozhodnutí, jako když máme nedostatek. A možná zjistíme, že máme přesně tolik, kolik zvládneme smysluplně obhospodařit.

Připadá vám, že máte málo přátel? Najednou se vynoří lidé, kteří by s vámi rádi trávili čas. Patrně zjistíte, že to nejsou ti praví nebo že nemáte dost energie, abyste jim stejnou měrou opláceli. To je malý příklad za všechny.

Hojnost drobného hmyzu, který kolem mě aktuálně poletuje, je větší než obvykle, stejně jako venkovní teplota. Všechno se chce utrhnout z řetězu průměrnosti.

Možná budeme mít tendenci příliš utrácet, mailovat, volat, nebo nás budou nadměrnými telefonáty obtěžovat druzí. Buďme trpěliví, hojnost všeho druhu je zkrátka ve vzduchu a každému poháry přetečou trochu jinak.

Je užitečné podívat se na opačnou stranu barikády, ale není dobré dělat závěry uprostřed pokusu. Skutečné poznání přijde až s odstupem, až se všechno zpátky usadí. Tak si užijme hojnost a buďme otevření všemu, co nám shora nadělí. Pravděpodobně to bude něco jiného, než na co čekáme.

Kartu 4 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 20. 6. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Pohádkový od Lisy Hunt, Röhrig a Pauline.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s