Princezna pohárů

karta týdne od 27. 6. 2022

Princezna pohárů představuje tvořivost a péči, laskavost a komunikaci beze slov. Takovou princeznou se můžeme sami stát a nebo s trochou štěstí potkáme někoho, kdo nás jejími atributy obdaruje. Každopádně to vypadá na mimořádný týden, ve kterém se odlepíme od všedního a to snové bude před námi ve vzduchu levitovat. Stačí natáhnout ruku a pak slušně poděkovat.

Princezna pohárů se pohybuje skluzem, efektivně vnímá podprahové proudy. Za milý úsměv, vlídné slovo či drobnou úsluhu se dostane mnohem dál než ten, kdo urputně běží, lpí na pravidlech a tluče na zavřená vrata. Velkou výzvou bude zvolnit tempo, uvidět lidi kolem a oprášit starou dobrou lidskost.

Princezna pohárů nás učí, jak se můžeme stát velkými skrze úplně malé věci. Je to cesta, kterou můžeme postupně uzdravit své sebevědomí a zreálnit životní ambice. Máme šanci nahlédnout do svého nitra, abychom nešplhali na falešné hory.

Nadcházející novoluní princezně v její práci pomůže.

Kartu Princezna pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 27. 6. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Skrytých světů a Pohádkový od Lisy Hunt.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s