6 disků: Úspěch

karta týdne od 8. 8. 2022

6 disků oznamuje radost a úspěch, nějaké hmatatelné potěšení, viditelný výsledek. Doprovodná karta doporučuje úspěch sdílet, abychom o něj nepřišli. Někdo si totiž brousí zuby na to, co je naše. Nemá šanci uspět, pokud nebudeme tajnosnubní sobci.

6 disků je hodně o rovnováze mezi přijímáním a dáváním. Výzvou je trénovat tu část rovnice, ve které jsme slabší. Rozdělit se o svačinu nebo požádat o pomoc daleko dřív, než se ocitneme v nouzi. Obě polohy otevírají brány k lidem. Nenechme ani jednu zrezivět a nikdy nebudeme sami.

6 disků může také varovat, že po úspěchu toužíme až příliš, nebo máme jeho laťku nastavenou zbytečně vysoko. Vyčítáme si, co se nepovedlo, zbytečně se bičujeme za prohry a selhání, místo co bychom to odepsali do daně za růst. Je nejvyšší čas nechat minulost za sebou a přijmout dary, které nám svět nabízí. Jsou všude kolem nás, stačí otevřít oči a nabrat plnými hrstmi. Pak je úspěch hotová věc!

Kartu 6 disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 8. 8. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Druidů, Sidhe a Kosmický.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s