Eso mečů

Karta přináší inspiraci, bleskové osvícení uprostřed temnoty. Až budeme v něčem nejvíc tápat, přiletí prchavá myšlenka na to jak rozetnout pověstný uzel. Je důležité ten záblesk podpořit a nechat se jím vést, jinak za pár okamžiků zhasne a my se budeme dál ploužit po kruhových objezdech. Je třeba dát šanci i tomu, co zní neproveditelně nebo bláznivě.

Ta inspirace může přiletěl zevnitř i zvenčí, nositelem se může stát úplně kdokoli, nemusí to být mudrc a myslitel. Dvě sousedky mohou klábosit o pečení bábovky a přesto nějaké slovo spustí sled asociací, které Vás přivedou k řešení životní zápletky. Vyplatí se mít oči a uši otevřené, nebrat všechno doslovně a otevřít mysl hravosti.

Ve stejném duchu je i doporučení netlačit nikde na pilu. Energie mečového esa je lehká jako vánek, je to letící pírko ve vzduchu. Všechno urputné a upocené narazí teď do zdi. Není to negace pracovitosti, je to spíš výzva nedělat deset kroků tam, kde elegantně postačí jeden. Zlepšováky mají zelenou!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 17.3.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest, Gentrysmith a Sidhe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s